Kapsamlı Ürün Garantisi

Garantili güvenilir tente sistemleri için en doğru tercih işi uzmanına bırakmak olacaktır. Uzman tente sizlere tüm ürünlerinde 2 yıl garantiyi taahhüt eder. Avrupa akrilik kumaşlarda bu süre 5 yıl mekanik ürünlerde (motor kumanda v.b ) 2 yıl süre ile garantilidir. Arıza ve sorunlarınız için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Sorun en geç 3 iş günü içinde acil durumlar halinde 24 saat içinde çözümlenmektedir.

 

Tente Sisteminiz Garantimiz Kapsamında !

Yırtılan kumaşlar yaz sıcağında solan akrilik malzemeler bu gibi sorunları düşünerek geliştirdiğimiz tente modellerinde müşteri memnuniyeti güvencemiz altında. Memnun kalmadığınız ürünü tavsiye etmeyeceğinizi bildiğimiz için kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı amaçladık.

5 Yıl Kumaş Garantisi

Avrupa menşei akrilik kumaşlarda 5 yıl kapsamlı garanti imkanı sunuyoruz. Kullanıcı hataları dışında kalan solmaz özelliği bulunan kumaşlar bu kapsamdan yararlanabilir.

Standart kumaş türleri 1 yıl garantilidir.

Tente Motoru Garantisi

Tente sistemleri için kullandığımız modeller Avrupa ürünlerdir. Somfy Becker Asa Marka ürünler hem Üretici firma hemde bizim tarafımızdan 2 yıl garanti altındadır.

01:07
908
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İsa Bey
İsa Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?