Silivri Tenteci

Tente denilince akla ilk gelen isimlerden ve markalardan biri olan Uzman Tente İstanbul un tüm bölgelerinde tentecilik hizmetlerini sürdürmekte. Silivri ilçesinde de bu alanda Silivri Tenteci olarak hizmetlerine devam eden Uzman Tente, ilçe sakinlerinin tüm tente ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

Silivri ilçesinde sizlere sunulan tente modelleri arasında rahat tercih yapmanız için bizleri arayabilir ve bu konuda yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Silivri Tenteci Tente İmalatı

Silivri Tente olarak tente imalatı süreçleri, öncelikle bizleri aramanız ile başlar. Ardından tente nin yapılacağı mekan incelenir. Ve mekana en uygun tente modelleri müşteriye sunulur. Müşterilerimizin aklında ki tente modeli yada mekana en uygun tente modeli için yapım aşaması başlar.

Alanın tüm ölçüleri milimetrik olarak alınır. Alınan ölçüler imalathaneye gönderilir. Ve seçilen renkler doğrultusunda tentenin yapımı yani imalatı başlar. Kısa bir süre sonra imalatı başarı ile tamamlanan tente modelinin montajı için gerekli malzemeler montaj alanına taşınır.

Alt yapının oluşturulması ile tentenin tüm parçaları tek tek montajlanır ve dekore edilir. İşlem, eğer bir aksilik olmaz ise gün içerisinde bitirilir. 

İyi günler de kullanmanız dileği ile… 

14:08
1.077
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İsa Bey
İsa Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?