Güngören Tenteci

Tente firmasının liderlerinden olan Güngören Tenteci siz değerli Güngören sakinlerine hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Tente imalatı , tente montajı , tente tamiri bakımı ve onarımı gibi faaliyetler ile tüm tente hizmet ve işçiliklerini sunmaktadır.

İş yerlerine, evlere, mağazalara, dükkan veya parklara ya da bahçelere uygun tüm tente modellerinin imalatı ve montajını yapmaktayız. Ayrıca yıllık bakım isteyen bazı özel tentelerin tüm bakımları tamir ve onarımları yine firmamız tarafından ve tente ustası çalışanlarımız tarafından dikkatle yapılmaktadır. 

Güngören Tenteci Garantili Tente Sistemleri

Güngören Tente olarak tüm  kurulumunu yaptığımız tente modellerini tarafımızca 2 (iki) sene garantimiz altındadır. Çıkaracağı her hangi bir sorundan bizzat firmamız sorumludur. Güngören Tenteci adı altında ki tente firmamız, seri imalatını yaptığı tüm tente modellerinde en kaliteli malzemeyi kullanmaktadır. 

Kullanılan malzeme ve yapılan kaliteli işçilik karşılığında müşterilere sunulan fiyatlar oldukça uygundur. Uygun fiyatlı tente modelleri ile kaliteyi bir arada bulduğunuz İstanbul tente firması olarak her daim siz değerli müşterilerimize hizmetlerimize devam edeceğiz. 

13:16
574
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İsa Bey
İsa Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?